Przejdź do treści

Akcja #będziedobrze w Siemianowicach Śląskich

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci i wszyscy znajomi!!

Solidaryzując się ze światem w trudnym czasie pandemii, chcieliśmy dodać otuchy i wyrazić naszą wdzięczność służbom niosącym pomoc oraz pracownikom, którzy zapewniając nam byt często są najbardziej narażeni na kontakt z wirusem.
Możemy im podziękować!
W szczególny sposób!

Jesteśmy zainspirowani akcją, która prosto z Włoch przeniosła się na cały świat. Dzieci wraz z dorosłymi malują tęczę z dodającym otuchy hasłem „ andra tutto bene”, czyli wszystko będzie dobrze i wieszają ją w oknach. Na znak jedności, wzajemnego wsparcia, by wywołać uśmiech. Możemy się przyłączyć do tej akcji i pokazać światu, że jesteśmy razem, że zostajemy w domach aby wszystko było dobrze.

Dodatkowo PODZIĘKUJMY TYM LUDZIOM, KTÓRZY CODZIENNIE MUSZĄ WYJŚĆ Z DOMU I CODZIENNIE NARAŻAJĄ SIĘ NA KONTAKT
Z WIRUSEM. ONI SĄ TERAZ DLA NAS BOHATERAMI!
PODZIĘKUJMY IM I WŁĄCZMY SIĘ DO AKCJI
Polega ona na tym, że rysujemy, malujemy bądź wyklejamy słońce, które zawiśnie w oknie. Słonko musi być widoczne i posiadać promyki w kształcie rączek. Dodajmy do tego napis BĘDZIE DOBRZE i DZIĘKUJEMY. Podziękujmy lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, policjantom, strażakom, pracownikom sklepów, kierowcom autobusów, i wielu innym, bez których nasze życie byłoby o wiele cięższe.

Podarujmy CIEPŁE, WESOŁE, SŁONECZKOWE UŚCISKI !!!

Co Wy na to ?
Przyłączcie się!! Pokażcie zdjęcia jak wyglądają Wasze okna 🌞🌈

Pozdrawiamy:
Wychowawca grupy Kotki i Jeżyki z Przedszkola nr 6 w Siemianowicach Śląskich – Michałkowicach: Agnieszka Pawlik i Agnieszka Przybyła

Linka do wydarzenia: AKCJA : Bedzie dobrze! Dziekujemy!

żródło i foto: Agnieszka Pawlik i Agnieszka Przybyła /pozostałe zdjęcia pochodzą od mieszkańców z fb/SiemianowiceSubiektywnie