Przejdź do treści

Wspólnie twórzmy Siemianowice Subiektywnie

Skoro bywasz na naszej stronie, to zapewne uważasz, podobnie jak my, że… miasto to coś więcej. A co konkretnie? Co Twoim zdaniem? Porozmawiajmy o tym! Zapraszamy do lektury naszych artykułów, ale przede wszystkim – bądźmy w kontakcie. Na bieżąco możesz śledzić nasze kanały w social mediach, oglądać i komentować najaktualniejsze treści dotyczące Siemianowic i nie tylko!

Co więcej, możesz dołączyć do nas i wspólnie z nami tworzyć Siemianowice Subiektywnie! Być może nie wiesz, ale nasza działalność to kilkanaście lat zaangażowania w ważne sprawy dla miasta. Zachęcamy również Ciebie, abyś zaangażował(a) się i spróbował(a) zmieniać Siemianowice Śląskie. Nie jest łatwo, bowiem od lat zwracamy uwagę na to, aby publiczne środki były wydatkowane w sposób rozsądny. Nie akceptujemy bylejakości, tandety, tanich gadżetów, grania pod publiczkę.

Często padają stwierdzenia, że obecnie w mieście inwestuje się dużo, za poprzedników nic się nie działo, więc nie należy narzekać i krytykować. Absolutnie nie zgadzamy się z takim nastawieniem. Aby ocenić kolejnych Włodarzy Siemianowic Śląskich, trzeba spojrzeć bardzo szeroko na warunki, w których działają i działali, a także na środki, którymi dysponują i dysponowali. Ten i inne tematy postaramy się opisać w najbliższych miesiącach! Bądź zatem z nami, na bieżąco będziemy pokazywać i oceniać działania i decyzje Władz Siemianowic Śląskich. Nie jesteśmy portalem miejskim więc nie będziemy „kolorować” i wmawiać mieszkańcom, że kolejne inwestycje to najlepsze, co spotkało nas od wielu lat. Jeśli oczekujesz takiej działalności, nie znajdziesz jej u nas.

Jeśli chcesz w jakikolwiek sposób wspomóc nasze działania, to zachęcamy Cię do kontaktu. Robisz zdjęcia, filmujesz, chcesz zwrócić uwagę na ważny problem, a może podzielisz się wspomnieniami na temat dawnych Siemianowic Śląskich? Jest taka możliwość!

Chcemy rozwijać naszą działalność: propozycje dobrych rozwiązań dla miasta, interwencje, publikacje zdjęć, prezentacje siemianowickich przedsiębiorców, projekty historyczne, happeningi, imprezy tematyczne, subiektywne opinie, subiektywne podróże, a także… Przed nami wiele wyzwań, zostań częścią naszego zespołu!

Jeśli chcesz zareklamować się na naszym portalu, również zachęcamy Cię do kontaktu.

Krzysztof Watała: tel. +48 667 619 237

Jan Wieczorek: tel. +48 501 617 347

e-mail: miastotocoswiecej@gmail.com