Przejdź do treści

Poszukiwania kobiety, która płaciła nie swoją kartą płatniczą

Siemianowiccy śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie posłużenia się cudzą kartą płatniczą. W dniu 5 lipca br. nieustalona jak dotąd kobieta kilkanaście razy zapłaciła nie swoją kartą za zrobione zakupy w różnych punktach sklepowych na terenie naszego miasta. Jej wizerunek został utrwalony przez kamery monitoringu w sklepie Kubik na ulicy Śląskiej 22. Zwracamy się do Państwa o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety. Za to co zrobiła, musi ponieść odpowiedzialność karną.

Właściciel karty płatniczej powiadomił policjantów o tym, że ktoś wielokrotnie płacił nią w kilku sklepach na terenie naszego miasta. Policjanci w wyniku wykonywanych czynności dotarli do sklepu, w którym został zarejestrowany przez kamery monitoringu wizerunek kobiety. W związku z powyższym zdecydowano o publikacji jej wizerunku. Liczymy na pomoc z Państwa strony. W przypadku rozpoznania kobiety prosimy o kontakt z siemianowicką Policją

  • telefonicznie: 47 85 312 55, 47 85 312 01
  • mailowo: kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl

Za używanie cudzej karty wbrew woli jej właściciela, grozi odpowiedzialność karna nawet 10 lat więzienia.

źródło i foto: KMP w Siemianowicach Śląskich