Przejdź do treści

Michałkowice: osiedle Domino Garden z kolejnym etapem

Trwają prace przy budowie osiedla Domino Garden w Michałkowicach. Inwestycja zlokalizowana jest na ul. Domina / Budryka. Osiedle składać się będzie z kilkudziesięciu apartamentów z ogrodami. Szczegóły na stronie dewelopera:

Czysta biała fasada budynku w połączeniu z eleganckimi antracytowymi elementami nawiązuje do nowoczesnego designu, a przyjazny charakter osiedlu nadają piękne drewniane detale elewacji.

Całość wykończona w standardzie deweloperskim rozszerzonym z instalacją centralnego ogrzewania z piecem gazowym. Kompletne instalacje gazowe, elektryczne i telewizyjne oraz wodno- kanalizacyjne, które zapewnią komfort od pierwszych dni zamieszkania. Ściany wykończone o tynki, a podłogi o wylewki i ogrzewanie podłogowe. Dla zwiększenia wygody podjazd do posesji wykończony kostką brukową.

Z myślą o potrzebach mieszkańców zadbaliśmy, aby każdy element infrastruktury osiedla był wygodny i funkcjonalny. Pamiętając o wartości płynącej z bliskości natury zadbaliśmy o zieleń, drzewa i krzewy obok apartamentów. Dbając o bezpieczeństwo teren osiedla zostanie ogrodzony.

Najnowszy, V etap budowy osiedla Domino Garden

Wygodę życia i organizowania dnia codziennego zapewni bliskość punktów usługowych, szkół, przedszkoli, sklepów oraz restauracji. Dla mieszkańców aktywnie spędzających czas wolny zaledwie 2 minuty samochodem oddalony jest Park Górnik, który jest świetnym miejscem na wypoczynek i relaks z rodziną. Tylko 10 minut drogi od osiedla mieści się Park Miejski i Bażantarnia, gdzie można pospacerować, ciesząc się pięknymi alejami i naturą.

foto: Siemianowice Subiektywnie
projekty oraz opis osiedla: apstar