Przejdź do treści

Cztery koncerty zakończą sezon imprez w siemianowickim amfiteatrze

Powoli kończy się sezon imprez plenerowych w siemianowickim amfiteatrze miejskim. We wrześniu Siemianowickie Centrum Kultury zaprasza na cztery koncerty:

W piątek 4 września dla fanów ostrego grania odbędzie się koncert ROCK NOC. Od godziny 19.00 na scenie amfiteatru wystąpią zespoły Bulwers oraz gwiazda wieczoru – OBERSCHLESIEN. Bilety w cenie 20 złotych są do nabycia w kasach SCK i on-line: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=1801. Będą też dostępne przed koncertem w kasie amfiteatru.

Dzień później, w sobotę 5 września SCK zaprasza na PIKNIK COUNTRY. Wystąpią Alicja Boncol & Koalicja oraz Mariusz Kalaga z zespołem. Początek o godz. 18.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

W niedzielę 6 września o godzinie 17.00 w amfiteatrze wystąpi Górnicza Orkiestra Dęta Bytom z koncertem pt. „Muzyka świata”. Będzie to koncert charytatywny, podczas którego Fundacja Moc Pomocy przeprowadzi zbiórkę publiczną na rzecz rehabilitacji Wojtka Marcinkowskiego, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Sezon koncertów plenerowych w amfiteatrze zakończy się w sobotę 12 września koncertem „Szlagierowo i z humorem”, podczas którego wystąpi plejada gwiazd śląskiej sceny biesiadnej i nie tylko. Od godziny 16.00 zaśpiewają: Tomasz Calicki, Zespół Harmonic, Wesoły Masorz i Przyjaciele, Metrum Reni & Marco oraz gwiazdy operetki: Kamil Roch Karolczuk i Joanna Wojtaszewska. Całość poprowadzi Andrzej Miś. Bilety w cenie 35 złotych są do nabycia w kasach SCK i on-line: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=1802

Biorąc udział w koncertach w amfiteatrze, pamiętajmy o kilku ważnych zasadach bezpieczeństwa:

– w koncercie może uczestniczyć maksymalnie 400 osób
– wchodząc do amfiteatru dezynfekujemy ręce płynem znajdującym się przy wejściu
– zakrywamy usta i nos przy pomocy maseczki lub przyłbicy (nie dotyczy dzieci do lat 4) i mamy je zakryte przez cały czas trwania imprezy!
– poddajemy się badaniu temperatury przy użyciu termometru bezdotykowego
– zajmujemy co drugie miejsce na widowni (w przypadku Rock Nocy i koncertu „Szlagierowo i z humorem” miejsca na biletach są numerowane).

źródło i foto: Siemianowickie Centrum Kultury