Przejdź do treści

Action debiutuje w Siemianowicach Śląskich

10 września 2020 roku sieć dyskontów niespożywczych Action zadebiutowała w Siemianowicach Śląskich. Sklep holenderskiej marki znajduje się przy ul. Kapicy 10B. Na odwiedzających czeka ponad 6 000 produktów z 14 kategorii.

Sklep Action znajduje się na granicy Bytkowa i ścisłego centrum Siemianowic Śląskich. W bezpośrednim sąsiedztwie jest duży market spożywczy, a nieco dalej popularny sklep elektroniczny, a także centrum handlowe z drogerią, apteką i znanymi markami oferującymi artykuły żywnościowe, sprzęt RTV i AGD oraz odzież i obuwie. Na zmotoryzowanych klientów czeka 35 miejsc postojowych przy samym sklepie Action. Przyjezdni mogą również skorzystać z parkingu przy Kauflandzie.

Action jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sklep zajmuje powierzchnię ponad 1120 m² i oferuje klientom artykuły do pielęgnacji ciała, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.

Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1600 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. We wszystkich krajach zapewnia pracę ponad 50 000 osób, z czego 41 000 jest zatrudnionych bezpośrednio przez Action. W 2019 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,1 mld euro. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych. Firma może zagwarantować swoim klientom niskie ceny ze względu na dużą skalę i efektywność zakupów, optymalną dystrybucję oraz racjonalną politykę kosztową w całej organizacji. Action nie godzi się na jakiekolwiek ustępstwa względem jakości, bezpieczeństwa ani warunków produkcji oferowanych artykułów. Polityka Etycznego Pozyskiwania Action zapewnia odpowiedzialne podejście do produkcji, zarówno pod względem społecznym, jak i środowiskowym.

Action posiada obecnie 79 sklepów w Polsce i zatrudnia tu ponad 1000 osób.

Więcej informacji na: https://www.action.com/pl-pl

źródło i foto: action.com