Przejdź do treści

Gra fabularna Duchy Pałacu

Siemianowickie Centrum Kultury zachęca do wzięcia udziału w niecodziennej grze fabularnej, która tym razem przyjmie formę sekwencji 4 mini escape roomów.

Gramy w drużynach (2 – 6 osób), których skład przez cały czas pobytu w obiekcie pozostaje niezmienny. Zadaniem każdej z drużyn (działających tym razem całkowicie niezależnie od siebie) będzie poznanie tajemnic duchów pałacu. Co oznacza to w praktyce? Drużyny rozwiązują zagadki w kolejnych escape roomach, do których dostęp uzyskują w określonym porządku (wydostanie się z pierwszego pokoju uprawnia graczy do wejścia do pokoju drugiego itd.). Gracze mogą liczyć na pomoc znajdujących się w obiekcie bohaterów niezależnych… Ale nie możemy zagwarantować, że pomoc okaże się wystarczająca, a bohaterowie nie zechcą czasem także utrudnić zadania graczom lub zwyczajnie z nich zadrwić… Lepiej więc pokładać ufność przede wszystkich we własnym rozumie i sile drużyny. 

Zapraszamy 27 marca w godzinach: 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00, 18.30, 19.00, 19.30 (wejścia drużyn co pół godziny do pokoju nr 1; czas pobytu drużyny w jednym pokoju: ok. 15 min.; w przerwach między drużynami wietrzenie pomieszczeń; czas przejścia całej gry dla 1 drużyny: od 50 do 90 min).

Bilety dostępne w kasach SCK oraz on-line na www.bilety.siemck.pl.

źródło: SCK