Przejdź do treści

Zapraszamy na Piknik Komunikacyjny w Michałkowicach

Zapraszamy na trzecią edycję Pikniku Komunikacyjnego w Michałkowicach, który odbędzie się w sobotę, 28 sierpnia 2021 roku.

W ramach wydarzenia przewidziano pokaz pojazdów należących do lokalnych przewoźników, będzie także możliwość zapoznania się z ofertą transportu publicznego na stoisku Zarządu Transportu Metropolitalnego. Na najmłodszych czekać będzie gra planszowa w klimacie transportu publicznego, a także fabularna gra edukacyjna „Zdążę albo nie zdążę”. Stowarzyszenie Miasto To Coś Więcej oraz Stowarzyszenie Siemianowice Subiektywnie przygotują specjalną, jednodniową wystawę artefaktów kolejowych/autobusowych. W trakcie pikniku odbędzie się także prelekcja i dyskusja na temat transportu szynowego w mieście. O atrakcje dla najmłodszych zadba siemianowickie koło Związku Dużych Rodzin 3 Plus.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Miasto To Coś Więcej oraz Siemianowickie Centrum Kultury przy współudziale Zarządu Transportu Metropolitalnego.

Piknik odbędzie się w godz. 14.00-18.00 na terenie przed Parkiem Tradycji (Siemianowice Śląskie – Michałkowice, ul. E. Orzeszkowej 12).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/133435668945905/?ref=newsfeed

Bądź na bieżąco i śledź aktualności na stronie: https://siemianowicesubiektywnie.pl/

Zachęcamy do udostępniania naszych postów, a także polajkowania strony: https://www.fb.com/SiemianowiceSubiektywnie/

Grupa dyskusyjna/interwencyjna na fb: https://www.fb.com/groups/JanWieczorekSiemianowiceSubiektywnie/

Grupa spotted: https://www.facebook.com/groups/spottedsiemianowice

Nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/siemianowicesubiektywnie/

Snapchat: siemianowice

TikTok: https://www.tiktok.com/@siemianowicesubiektywnie