Przejdź do treści

Już w sobotę Piknik Komunikacyjny w Michałkowicach

Zapraszamy na trzecią edycję Pikniku Komunikacyjnego w Michałkowicach, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 28 sierpnia 2021 roku.

W ramach wydarzenia przewidziano pokaz pojazdów należących do lokalnych przewoźników, będzie także możliwość zapoznania się z ofertą transportu publicznego na stoisku Zarządu Transportu Metropolitalnego. Na najmłodszych czekać będzie gra planszowa w klimacie transportu publicznego, a także fabularna gra edukacyjna „Zdążę albo nie zdążę”. Stowarzyszenie Miasto To Coś Więcej oraz Stowarzyszenie Siemianowice Subiektywnie przygotują specjalną, jednodniową wystawę artefaktów kolejowych/autobusowych. O godz. 14.15 w budynku Parku Tradycji odbędzie się także prelekcja i dyskusja na temat transportu szynowego w mieście, którą poprowadzi Jakub Halor. O atrakcje dla najmłodszych zadba siemianowickie koło Związku Dużych Rodzin 3 Plus. Na pikniku pojawi się także spółka Silesia Transport, która zaprezentuje wozy techniczne służby drogowej.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Miasto To Coś Więcej oraz Siemianowickie Centrum Kultury przy współudziale Zarządu Transportu Metropolitalnego.

Piknik odbędzie się w godz. 14.00-18.00 na terenie przed Parkiem Tradycji (Siemianowice Śląskie – Michałkowice, ul. E. Orzeszkowej 12).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/133435668945905/?ref=newsfeed

Co ważne, w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zapraszamy do budynku Parku Tradycji – na zewnątrz budynku zaparkowane będą wyłącznie autobusy oraz samochody techniczne ST.

Bądź na bieżąco i śledź aktualności na stronie: https://siemianowicesubiektywnie.pl/

Zachęcamy do udostępniania naszych postów, a także polajkowania strony: https://www.fb.com/SiemianowiceSubiektywnie/

Grupa dyskusyjna/interwencyjna na fb: https://www.fb.com/groups/JanWieczorekSiemianowiceSubiektywnie/

Grupa spotted: https://www.facebook.com/groups/spottedsiemianowice

Nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/siemianowicesubiektywnie/

Snapchat: siemianowice

TikTok: https://www.tiktok.com/@siemianowicesubiektywnie