Przejdź do treści

Policjanci poszukują świadków potrącenia dziecka

Siemianowiccy policjanci poszukują świadków potrącenia 7-letniego dziecka, do którego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy 1 Maja 2 w dniu 6 września br. około godziny 15.40. O zdarzeniu tym policjanci zostali powiadomieni dopiero kilka godzin po jego zajściu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochodem osobowym koloru czerwonego kierowała kobieta, która po potrąceniu chłopca zjechała na pobocze, wyszła z auta i zwróciła dzieciom uwagę na niewłaściwe zachowanie na drodze.

7-latek, gdy dotarł do domu, pojechał z rodzicami do szpitala, ponieważ uskarżał się na ból nogi. Okazało się, że chłopiec doznał obrażeń nogi i koniecznym było jej unieruchomienie. Po konsultacji medycznej opiekun prawny chłopca powiadomił o tym zdarzeniu policjantów.
W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji mogących pomóc śledczym w ustaleniu pojazdu bądź osoby, która nim kierowała prosimy o kontakt z sekretariatem Wydziału Kryminalnego od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 pod numerem telefonu 47 85 31 280 bądź mailowo kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl.

źródło: KMP w Siemianowicach Śląskich

Bądź na bieżąco i śledź aktualności na stronie: https://siemianowicesubiektywnie.pl/

Zachęcamy do udostępniania naszych postów, a także polajkowania strony: https://www.fb.com/SiemianowiceSubiektywnie/

Grupa dyskusyjna/interwencyjna na fb: https://www.fb.com/groups/JanWieczorekSiemianowiceSubiektywnie/

Grupa spotted: https://www.facebook.com/groups/spottedsiemianowice

Nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/siemianowicesubiektywnie/

Snapchat: siemianowice

TikTok: https://www.tiktok.com/@siemianowicesubiektywnie