Przejdź do treści

Dzień kawy w palarni kawy Kawuszka

Już w środę, 29 września, obchodzimy Dzień Kawy. Z tej okazji siemianowicka palarnia kawy Kawuszka przygotowała specjalne oferty dla swoich klientów – zarówno w sklepie stacjonarnym jak i w sklepie internetowym.

Każdy klient, który zrobi zakupy w sklepie Kawuszka w Siemianowicach Śląskich (Bańgów, ul. Henryka Krupanka 83) za minimum 50 zł, będzie mógł wylosować karteczkę ze słoika i odebrać upominek. Do zdobycia m.in. herbaty, kawy, czekolady, ale także np. vouchery do sklepu internetowego, vouchery do sklepu stacjonarnego, na jednym z kuponów będzie też zapas kawy do ekspresu na 6 miesięcy (kilogram kawy przez kolejnych 6 miesięcy), czy też wspólne wypalanie kawy. Właściciele będą również częstować kawami na miejscu (z przelewu i ekspresu). Będziecie mogli porozmawiać nie tylko o kawie i przede wszystkim miło spędzić czas!

Jeśli zdecydujecie się odwiedzić sklep internetowy (LINK), to za zakupy w wysokości min. 100 zł ekipa Kawuszki dorzuci do zamówienia upominek – 250g kawy niespodzianki gratis!

Pamiętajcie, że oferta obowiązuje wyłącznie w dniu 29 września 2021 r.!

Chętnych zapraszamy na stronę wydarzenia na facebooku: LINK, a już dziś zachęcamy Was do odwiedzin Kawuszki – tuż obok klimatycznego Szybu Bańgów!

Bądź na bieżąco i śledź aktualności na stronie: https://siemianowicesubiektywnie.pl/

Zachęcamy do udostępniania naszych postów, a także polajkowania strony: https://www.fb.com/SiemianowiceSubiektywnie/

Grupa dyskusyjna/interwencyjna na fb: https://www.fb.com/groups/JanWieczorekSiemianowiceSubiektywnie/

Grupa spotted: https://www.facebook.com/groups/spottedsiemianowice

Nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/siemianowicesubiektywnie/

Snapchat: siemianowice

TikTok: https://www.tiktok.com/@siemianowicesubiektywnie