Przejdź do treści

Michałkowickie Bluesowanie

W piątek 26 listopada Siemianowickie Centrum Kultury zaprasza do Parku Tradycji na VII Michałkowickie Bluesowanie. Podczas imprezy zagrają śląskie bluesowe zespoły BLACK PIN i ŚLĄSKA GRUPA BLUESOWA. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł / 40 zł w dniu koncertu i są do nabycia w kasach SCK oraz on-line: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=2182

Liczba miejsc ograniczona. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa maseczką, zachowaniu dystansu społecznego oraz dezynfekcji dłoni.

Dzień wcześniej, w czwartek 25 listopada w godz. 18.00 – 20.00, organizowana jest Mała Scena VII Michałkowickiego Bluesowania.

Do występu w  pubie SZTAJGER (podziemia Parku Tradycji), SCK zaprasza młode zespoły bluesowe, z krótkim mini koncertem (do 3 utworów).

Zgłoszenia można kierować na adres: parktradycji@siemck.pl

SCK prosi o podanie nazwy zespołu lub wykonawcy, nagrania wideo nie więcej niż dwóch utworów oraz formę kontaktu. Zgłoszenia należy przesłać do 15 listopada.

Wśród zgłoszeń wybrane zostaną co najmniej trzy zespoły i wykonawcy, którzy wystąpią na Małej Scenie VII Michałkowickiego Bluesowania w pubie SZTAJGER.

źródło: SCK

Bądź na bieżąco i śledź aktualności na stronie: https://siemianowicesubiektywnie.pl/

Zachęcamy do udostępniania naszych postów, a także polajkowania strony: https://www.fb.com/SiemianowiceSubiektywnie/

Grupa dyskusyjna/interwencyjna na fb: https://www.fb.com/groups/JanWieczorekSiemianowiceSubiektywnie/

Grupa spotted: https://www.facebook.com/groups/spottedsiemianowice

Nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/siemianowicesubiektywnie/

Snapchat: siemianowice

TikTok: https://www.tiktok.com/@siemianowicesubiektywnie