Przejdź do treści

Policjanci poszukują nieletnich sióstr

Policjanci z Siemianowic poszukują 15-letniej Klaudii Lipok i o rok od niej młodszej siostry Magdaleny Lipok. Nieletnie wyszły z domu i do niego nie powróciły. O ucieczce z domu rodzinnego zawiadomiła policjantów matka nastolatek. Nieletnie mają na swoim koncie już kilka takich ucieczek. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że przebywają w Katowicach i poruszają się środkami komunikacji publicznej. Jeśli ktokolwiek widziałby poszukiwane siostry lub wie, gdzie przebywają proszony jest o kontakt.

Nieletnie od kilku już dni przebywają poza miejscem zamieszkania. O ich ucieczce z domu powiadomiła siemianowickich stróżów prawa matka nastolatek. Jest to już kolejny raz kiedy 15-latka i 14-latka wyszły z domu i do niego nie powróciły. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nieletnie przebywają w Katowicach i przemieszczają się publicznymi środkami transportu.

Policjanci zwracają się z prośbą o przekazanie wszelkich informacji umożliwiających ustalenie miejsca poszukiwanych nastolatek bądź w przypadku ich zauważenia o pilny kontakt z dyżurnym siemianowickiej komendy pod numerem telefonu 47 8531 201, 47 8531 255 bądź numerem alarmowym 112.

Nieletnia Klaudia Lipok wychodząc z domu ubrana była w spodnie jeansowe, białe buty sportowe, czarną, krótką kurtkę z kapturem. Natomiast jej siostra Magdalena Lipok ubrana była w spodnie jeansowe oraz pudrowo-różową kurtkę zimową z futerkiem.

źródło: KMP w Siemianowicach Śląskich