Przejdź do treści

Utrudnienia w ruchu w centrum Michałkowic

W sobotę, 5 marca wprowadzono tymczasową organizację ruchu w centrum Michałkowic (ok. dwa tygodnie po czasie). Tak, jak podejrzewaliśmy, zmiany już w weekend spowodowały zakorkowanie dzielnicy, o czym informowaliście nas na portalu facebook. Największe utrudnienia w ruchu spodziewane są w dni powszednie. Zwróćcie uwagę, że oznakowanie może wprowadzać Was w błąd. W dalszym ciągu zakryte są informacje o zmianie organizacji ruchu, a ustawienie świateł od strony Chorzowa i Bytkowa sprawia, że już dziś autobusy komunikacji miejskiej maja duże problemy z pokonaniem ronda jadąc pod prąd. Odpowiednie uwagi przekazaliśmy dziś do Centrum Zarządzania Kryzysowego więc mamy nadzieję, że błędy zostaną poprawione. Podsumowując: jeśli nie musicie, nie jeździjcie w najbliższym czasie przez centrum Michałkowic.

Przypominamy również, że od dnia 7 marca 2022 r. do odwołania, w związku z pracami drogowymi w ciągu ul. Wyzwolenia w Siemianowicach Śląskich – Michałkowicach, wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Linia autobusowa 110 nie będzie obsługiwała przystanków Michałkowice Plac 11 Listopada oraz Michałkowice Fabud. Od poniedziałku linia będzie skierowana do pętli Michałkowice Bytomska.

W związku z zamknięciem części ronda w Michałkowicach mogą występować także utrudnienia w ruchu na wszystkich liniach autobusowych, które przejeżdżają przez centrum dzielnicy. Zaplanujcie swoją podróż z odpowiednim wyprzedzeniem.

POLECAMY: DZIEŃ KOBIET W SIEMIANOWICKIEJ KAWUSZCE!

Bądź na bieżąco i śledź aktualności na stronie: https://siemianowicesubiektywnie.pl/

Zachęcamy do udostępniania naszych postów, a także polajkowania strony: https://www.fb.com/SiemianowiceSubiektywnie/

Grupa dyskusyjna/interwencyjna na fb: https://www.fb.com/groups/JanWieczorekSiemianowiceSubiektywnie/

Grupa spotted: https://www.facebook.com/groups/spottedsiemianowice

Nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/siemianowicesubiektywnie/

Snapchat: siemianowice

TikTok: https://www.tiktok.com/@siemianowicesubiektywnie